| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce fel de pantofi mergeti in prima zi de scoala? eu cu :
http://www.beardshoes.com/......finity.gif

Răspuns Câştigător
| missoriginalitate a răspuns:

Scuze atunci daca esti fata dar tot conteaza cum iti faci parul eu zic sa ti-l faci in spic si sa iti lasi ni ste suvite pe afara succes bafta la scoala!

8 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Stai,eşti fată sau băiat?
Eu http://weheartit.com/entry/34839338, doar că-s pe turcoaz.

| missoriginalitate a răspuns (pentru AikkoxD):

Eu sunt fata si ma duc cu :
eu cizme de vara de culoare verde

| AikkoxD a răspuns (pentru missoriginalitate):

Presupun că sunt acele cizme croşetate, nu?

| missoriginalitate a răspuns (pentru AikkoxD):

Nu sunt din piele intoarsa si cu gauri mici

| floricicadecolt a răspuns (pentru AikkoxD):

Fata :-))))

| missoriginalitate a răspuns (pentru AikkoxD):

Asa:okazii.ro

| missoriginalitate a răspuns:

Pai cred ca esti baiat sa stii ca pantofi astia nu s foarte frumosi fara suparare dar tot ce conteaza este cum iti aranjezi parul eu iti propun sa til ciufulesti ca un fel de creasta dar nu creasta si fara gel fiindca cu pantofi astia gelul te face tocilar sper ca te-am ajutat! funda