| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce imi recomandati sa ma epilez pe brate?

13 răspunsuri:
| felicia_7071 a răspuns:

Iti recomand sa te epilezi cu ceara.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Cu un aparat Philips

| Ioana_8202 a răspuns:

Crema veet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crema veet sau cu ceara.

by zui

| JustMeFlory a răspuns:

Ceara calda(mai amelioreaza durerea), sau cu epilatorulhappySa nu bagi lama sau crema pentru ca at cand va creste se va vedea urat, firul de par se va innegri si ingrosahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Ceară caldă și apoi cu un gel antiseptic, emolient și hidratant.
Recomandat să te epilezi seara ca până a doua zi să dispară roșeața.
Pa, pa.

| JackieSue a răspuns:

cu lama

| just4fun_8801 a răspuns:

Depinde... daca doresti sa dureze mai mult cu ceara, daca nu poti incerca cu creme si alte inventii de genul

| anutza13 a răspuns:

Ceara

| Haydee a răspuns:

Uite incearca pe http://www.veet.ro/ alege produsul care-ti place pentru toate tipurile de piele in ce zona vrei.:D

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu untura de caine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu ceara calda.

| Andreeame21 a răspuns:

Eu folosesc aparatul de ras de mult timp si nu am probleme.