| chupachups1234 a întrebat:

Ce imi recomandati ca pielea mea sa nu mai fie asa rosie dupa ce ma epilez?

Răspuns Câştigător
| reebexIulian a răspuns:

Buna!
Sa inteleg ca te iriti dupa epilat... Cea mai buna solutie este uleiul de masline extravirgin. Nu glumesc. Chiar e foarte folositor. Mi-au fost bune si astea:
http://sideris.ro/......ianta-bio/

Dar tot extravirginul a dat rezultate!
Succes!

6 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

O crema hidratanta

| Bessame a răspuns:

Incearca sa te epilezi un timp cu crema depilatoare in caz, ca folosesti aparat! Dar. daca nu foloseste crema pe baza de galbenele e naturala se se poate folosii pentru orice parte a corpului si e foarte buna!

| chelie91ptm a răspuns:

Ulei de sperma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa se intampla de obicei.
Incearca sa te epilezi seara ca pielea sa se calmeze pe parcursul noptii.
Foloseste totusi o crema de dupa epilat si aplic-o dupa proces.
Initial alea de la SSS ( Skin so soft) sunt bune si finehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o crema ceva cu verde de dat dupa epilat

| Miruna_9284 a răspuns:

Ca sa nu te mai iriti foloseste crema depilatoare "Farmec" si balsamul de dupa epilare tot de la "Farmec".