| chybrytel a întrebat:

Cu ce le place fetelor sa fie imbracati baietii? Mai elegant sau cum? Xic in general nu ma refer la o anumita fata.

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Fetele sunt cochete. Pun foarte mult accent pe imaginea lor. Vor tot timpul sa fie la moda, cat mai atragatoare, mereu in centrul atentiei. Din acest motiv prefera baietii, barbatii care de asemenea se ingrijesc. La ce se uita o fata atunci cand cunoaste un baiat: 1.Parul- fetelor le plac baietii tunsi scurt, fie periuta, fie cu diverse tunsori la moda acum cu tepi. 2. Unghiile. O mana ingrijita e placuta la atingere... Manichiura trebuie sa fie impecabila, fara unghii roase, fara pielite... 3. Dintii- daca nu te nasti cu o dantura frumoasa, macar sa ai o respiratie placuta... Igiena orala e foarte importanta. 4. Pantofii- indiferent ce porti, este foarte important sa fie curati! Tinuta vestimentara, depinde de varsta, de locul in care o porti.
Important e sa fie curata, sa te reprezinte si sa-ti stea bine. Fetelor nu le plac baietii prea impopotonati, cu lanturi, bratari etc... Mai putin, inseamna mai mult. Important e sa fii curat. Parfumul e de asemenea important. Trebuie ales cu grija. Si bineinteles dozat, nu e ok sa mirosi prea strident. Ai retinut? Par aranjat, dinti curati, respiratie proaspata, unghii si maini ingrijite, pantofi curati, fara zorzoane, parfum discret.

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fraier

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor le plac baietii curati imbracati cool cu sau fara accesorii(nu conteaza) parfum discret(nu am din asta) manichiura facuta (fara oja)sa fie populari sa sarute bine sa stie sa dea replici la tampiti sa aiba un limbaj adecvat varstei sa nu injure sa fie tunsi scurt sau stil borcan(depinde de fata) sa aiba note bune(mai putine cazuri)

niciodata, dar niciodata sa nu le intrebi de viata personala

caut prietena: 0727998745(12 ani)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele.adica unele fete le plac la baietii sa se imbrace frumos un tricou, blugi, hanorac, etc. mi-e personal imi plac baietii care au intodeauna ceva roz pe ei.de exemplu:imi plac foarte mult rockariiii:X:rapperii:X::Xdar un baiat frumos este acela care se ingrijeste, isi face freaza, se spala, se imbraca frumos, eu asta consider un baiat frum:X::X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fii curios care ii media de varsta aici thinking

| mEitZ a răspuns:

Ca de obicei... o fata stie sa raspunda la genul asta de intrebare...
perfect Antonia!; D ( si adamnboy ce ai zis tu. se intampla doar in lumea tawinking )

| silviuta_6910 a răspuns:

Pai la o intalnire sa zicem
1. fetele vor sa fie complimentate
2.costum elegant si buchet de flori pentru ea
3. parfum ales cu grija si unele fete vor mai mult parfum
4.parul aranjat nu gel si din astea ca la petreceri
5.pantofi stralucitori si dinti albi
6.o lasi sa comande prima daca o duci la restaurant
7.si cel mai iportant ascult-o oricat de plictisitor ar fi sa o auzi trancanint

| adamnboy a răspuns:

Bah eu is baiat si ma imbrac cum vreau eu nu cum vrea prietena mea asa ca fa cum vrei frate noi conducem femeile nu ele pe noi