| Marijuanaro a întrebat:

Voua cum fetelor cum va place sa va imbracati? Sport sau Elegant?
Mie una imi place sport\:d/

Răspuns Câştigător
| dyannee a răspuns:

Si mie imi place sport! Dar prietenele ma bat mereu la cap datorita stilului meu vestimentarchatterbox. Recunosc ca nu mereu ma imbrac asa, la ocazii speciale imi place mult stilul shic, insa imbracamintea sport mi se pare mai comoda pentru o zi obisnuita, fie chiar si de scoala.Sa comenteze toti si toate, cine ma vrea in grupul lor de prieteni sau ma place, trebuie sa ma accepte asa cum sunt!

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

SportsmugDetest tocurile mai mari de 3 cm. Dar cand trebuie sa fac prezentari de fata cu un juriu tinuta conteaza.La fel si atitutinea. Dirigul ne-a dat sa citim carti despre cum sa ne imbracam, cum sa stabilim contact vizual cu fiecare membru al comisiei pentru a ne asigura mai multe sanse.Si sunt chestii care iti folosesc in viatawinking

| fluturas a răspuns:

Depinde de ocazie, mai mult elegant, dar pe-acasa sportwinking nu port hainele cu care ies in oras happy

| doar.pt.voi. a răspuns:

Sportbig grin...comodhappy

| Sἶrenἶa a răspuns:

Adoor sa ma imbrac in sport. e si lejer, si. mie mi se pare ca arat mai bine in sport. laughing)love struckx

| georginika a răspuns:

EU ma imbrac in functie de ocazie happy

| myha a răspuns:

Eu prefer una hainele sport. dar si elegant.:d elegant mai mult la petreceri sau cand vreau sa surprind.:d

| UninspiredName a răspuns:

Mie imi place sa ma imbrac cu haine comode.nu pot sa zic ca sport dar nici elegant am un stil anume.si ma imbrac cu hainele dragute pe care le am in tot felul de combinatii. mrg sunt multe in negru da nu cont:-J

| hhhdd a răspuns:

Nu inseamna ca daca te imbraci "sport" nu esti eleganta. Eleganta se observa prin atitudine.

| Andra_5221 a răspuns:

Sport.love strucklove struck M-as imbraca intotdeauna in hainele mele(pe care o sa le am in viitorul apropiat) de la Nike, Addidas, Puma, Reebook, Lacoste etc.

| ioana_6413 a răspuns:

Elegant. dar şi sport, depinde de ocazie. îmi place stilul punk mult de totbig grin

| frumoasa22 a răspuns:

Eu prefer sport pentru ma simt bine dar cant ma duc la un eveniment mai impbrtant sau preau sa cuceresc un baiat ma imbrac foarte elegant si secsi

| cristina10 a răspuns:

Amandaua

| aLyN_4462 a răspuns:

Depinde de eveniment, dac te duci prin parc sau iesi cu cainele ti-as recomanda ceva sporthappy. Daca iesi cu fetele blugi sau o bluza si dac pleci intr-un loc special de ex:NUNTA, CLUB etc. iti recomand o tinuta elegantabig grin

| OrochiFan a răspuns:

Trebuie sa te simti si comoda si eleganta ex:blugi cu un tricou cu paiete, nu foarte incarcat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place sa ma imbrac in amandoua depinde de ocazie elegant la petreceri prezentari ...etc si sport port acasa cand ies in orasi imi plac mult blugi cu strasuri si detest paietele sau sclipiciul pe haine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place sa ma imbrac cat mai sexy deoarece toata lume zice ca am un corp foarte frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elegant in pas cu moda