| canazar94 a întrebat:

Cum le place fetelor sa vada barbati&baieti imbracati, elegant sau sport?

Răspuns Câştigător
| վፀiፀፀ a răspuns:

Fiecare fata are preferintele ei. Dar de obicei baietii eleganti sunt mult mai doriti decat cei care se imbraca sport. Dar daca te imbraci sport de 2-3 ori pe saptamana, la ora de sport spre exemplu, e ok. In mare parte nu conteaza imbracamintea, important este cum te simti tu in hainele tale si atunci cand tu te simti bine si fetelor o sa le placa de tine.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat