| Karina_2903 a întrebat:

Cu ce ma pot da pe corp pentru a ma bronza mai repede in afara de lotiuni si creme straight face

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Spray sau gel.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Adineauri am vazut la tv si am ramas uimita: cu ulei de masline (virgin, adica presat la rece). Se foloseste ca uleiul de plaja, dar nu te arzi! Si ca masca cosmetica este foarte bun, si ca masca pentru par! Este extraordinar! Am luat in deradere pe cineva care aici pe sit spunea asa despre uleiul de masline! Acuma m-am convins ca asa este!

| anka a răspuns:

Cu ulei de masline sau ulei pentru bebe dar nu contin factor de protectie si s-ar putea sa te arzi.

| lencikk a răspuns:

Cu ulei de masline, ajuta foarte mult si pentru piele, confera un bronz magnific si de lunga durata

| Sigmund a răspuns:

La soare. Undeva la mare sau chiar in propria ta curte.

| gabriela95 a răspuns:

Ulei de maslinehappy. e foarte bun.big grin sper ca ti-am fost de ajutor.smug

Răspuns utilizator avertizat
| andutzza776 a răspuns:

Cu ulei de bebelusilaughing

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Pai daca iti placa sa stai in apa, stai mai mult in apa, acolote prinde soarele mai bine! Dar ai mare grija sa nu te arzi! De aceea trebuie sa te dai cu lotiune sorala!

| R0011 a răspuns:

Poti sa te dai si cu bere. Eu am incercat si m-am bronzat foarte fain si rapid!

| unaboona a răspuns:

Cu ulei de masline inainte cu 15 min de expunereala soare...asa o sa-ti faca tenul ca ciocolata