| samiZiciPompier a întrebat:

Salut,

Cum ma pot bronza mai repede? Ce lotiuni, uleiuri sa folosesc? Deocamdata am un spray cu SPF 30, dar ma bronzez super greu cu el si n-am timp.

Multumeeesc!

Răspuns Câştigător
| funnnyman32 a răspuns:

Salut! Daca totusi vrei sa te bronzezi mai repede, este evident ca trebuie sa stai cat mai mult la soare.
Eu nu am folosit niciodata uleiuri lotiuni la plaja, si am fost mai bronzat de 2 ori mai bine ca cei care foloseau tot felul si isi dadeau pe ei. Ma prinde repede soarele daca stau 3-4 ore deja sunt bronzat dar inca nu full). Deci lasa spray-ul mai bine te bronzezi asa fara nimic. Stai in apa dupa iesi sa te prinda soarele, daca te duci la piscina stai pe marginea ei, si te bronzezi, e o idee buna.
Cam atat, bafta si bronzeaza-te cat mai bine!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
PE langa lotiunea de plaja pune-ti pe piele si ulei de masline. Te va ajuta sa obtii un bronz frumos si-ti va proteja si hidrata pielea.