| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Cu ce mi-ati recomanda sa ma imbrac de ziua mea... ceva ceva va fi in tendinte, nu ceva extravagant[ziua mea fiind in mai-...sunt baiat, apropo] si la sfaristul anului scolar[premierea] ce va fi in iunie? Dau funda tongue in mai voi implini 14 ani

Răspuns Câştigător
| pinkpupix a răspuns:

Blugi cu turu mai lasat si stramti in jos, adidasi/tenisi pana la glezna in care la intre blugii si un tricou polo sau o camasa.
Pentru premiere nu te impopotona ca nu e mare lucru, dar in orice caz i-ati o camasa.

4 răspunsuri:
| only me a răspuns:

Daca nu ma insel esti taur:-? pai ce e asa de greu sa iti iei niste blugi si o camasa draguta?:)
http://www.google.ro/......tp?/imgres 1&itbs=1&iact=rc&dur=310&oei=WQ8yTdijI4OA4Qbd1OigCg&esq=1&page=1&ndsp=23&ved=1t:429, r:0, s:0&tx=57&ty=30&biw=1152&bih=749

si papuci de firma, bineinteles.:">

| spyware a răspuns:

Ziua ta. Eu spun ca o pereche de adidasi albi, cu o pereche de blugi stramti pe tine, si un pulover, eventual o esarfa daca ziua ta o tii in oras. + un ceas ca accesoriu. ar fi foarte bine. si pentru premiere. eu spun ca un costum clasic te-ar prinde bine.

| spyware a răspuns:

Taie esarfa,laughing am uitat ca e in mai

| adytzu61159 a răspuns:

Mmm la costum si cravata.
bafta