| iiLeexyii a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete. Daca AR fi premierea la sfarsitul anului scolar cum v-ati face parul?

Răspuns Câştigător
| Dilemaa a răspuns:

Depinde si de felul parului tau si de forma fetei. sunt mai multe chesti la care trebuie sa te gandesti inainte pentru a avea ceva anume nu orice big grin. Ti-as recomnada ceva simplu dar cu stil. Intindeti parul cu placa iar in fata ai putea sa iti faci niste bucle big grin. Iau un machiaj discret ar completa tinuta si restul big grin. Multa bafta

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

L-as intinde cu placa

| agirll a răspuns:

Bunabig grin eu mi-as face parul intins cu placa daca nu, incretit depinde si de par..sau mi-as face un coc, prins in coada cu ceva cordeluta etc.:d succes! funda?big grin

| AxxyAlexandra a răspuns:

Depinde.
Daca ai parul lung poți încerca sa ți-l ondulezi; în general buclele dau o nota de eleganta sau de asemenea, poți încerca sa iți prinzi parul într-un coc. Iar dacă ai parul scurt, îl poți aranja foarte drăguț, oricum! happy

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Creasta pe mijloc si pe margine chel, bineinteles culoarea verde ( mentionez ca ai spus sfarsitul anului... trebuie sa petrecem nu?) laughing))))