| BUlululica a întrebat:

Buna maine am premierea si nu am cu ce sa ma imbrac niste pareri apropo am 13 ani.

Răspuns Câştigător
| Senga a răspuns:

Incearca o camasa simpla, clasica si o fusta din nou clasica, sau niste pantaloni drepti, clasici. Sau daca vrei sa mergi pe varianta chic incearca o rochie inflorata(ATENTIE! nu rochie cu care in mod normal a-i merge la bazin/strand), sau chiar o bluza draguta, o fusta colorata si poate chiar tocuri, sau niste sandalebig grin intreaba-ti colegele cu ce se imbraca si acomodeaza-te dupa elehappy\

O seara placuta si distractie la premiere!

1 răspuns:
| CudiDaKid a răspuns:

Si eu am dar nu mergrolling on the floor