| anonim_4396 a întrebat:

Daca am o rochie bleumarin cu alb si o asortez cu pantofi rosii (bordeaux) cu toc ce geanta sa-mi iau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde si cum e rochia mai bine ne arata-i o poza happy
Dar eu as vedea o geanta simpla si pentru ca deja ai 3 culori ai putea pune o geanta mica pe diagonala (lunga) alba sau bleu. Sau daca rochita este mai simpla o gentuta crem.

9 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Geanta nu trebuie asortata neaparat cu pantofii. Poate fi tot un belumarin sau un alb simplu... daca vrei sa-ti asortezi geanta cu pantofii ai nevoie de o nuanta de rosu asemenatoare.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Depinde ce geanta ai. Tii foarte mult la pantofii rosii? Cred ca la albastru cu alb ar merge mai bine pantofi albi, negri. Daca tii sa ii iei pe cei rosii atunci ar trebui sa poti sa-ti iei ori o geanta de culoare asemanatoare (desi mai nou nu este trend sa iti asortezi poseta cu pantofii) sau ceva accesorii - o curea, o esarfa niste margele care sa se asorteze cu pantofii. Depinde foarte mult cat de in evidenta ies. Depinde foarte tare de nuantele de albastru si de rosu - si de designul materialului.

eileen
| eileen a răspuns:

Eu mi-as lua o geanta bleomarin, sau cu o nuanta mai inchisa ca rochia, ar da super.

eileen
| eileen a răspuns:

Eu chiar cred ca merg de minune pantofii rosii, fara nimic altceva rosu, vor scoate in valoare rochiawinking

cristian
| cristian a răspuns:

Geanta ar trebui sa o asortezi cu pantofii.

Bula
| Bula a răspuns:

Verde.

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Argintie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa asortezi geanta cu rochia, sa lasi pata de culoare bordeaux la pantofi,, altfel vei fi in discordanta cu restul

| bethy92 a răspuns:

Nush... nu prea ma pricep dar miar place un argintiu