| mira84 a întrebat:

Ce nuanta de rochie as putea sa asortez cu pantofi argintii?

Răspuns Câştigător
| Bianca_3140 a răspuns:

Anul acesta nu se mai asorteaza culoarea pantofilor cu cea a rochiei

dar totusi poti incerca o nuanta de turcoaz(este in voga anul acesta) sau un roz, mov. sper sa iti fie de folos :*

13 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Neagra, turcoaz, roz ciclam

| missbee a răspuns:

Negru, mov, roşu, roz, albastru. Orice culoare merge cu argintiu, în combinaţie cu un plic/geantă arginitie. Singura greşeală pe care o poţi face este să adaugi accesorii sau articole aurii. Atunci ar deveni un kitsch veritabil.

| jolie a răspuns:

Daca iti iei si o posetuta argintie cel mai bine s-ar vede o rochie neagra sau mov (ceea ce-mi place mie)acum depinde si de gusturile tale succes

| candycarrie a răspuns:

Orice.batting eyelashes Eu zic ca ar merge foarte bine cu o rochie roz, mov, albastra chiar!

| gabriela007 a răspuns:

Argintiul e o culoare metalica, neutra, ce se potriveste cu toate culorile happy. Asa am vazut eu la What not to wear pe discovery travell and living laughing

| shtephie a răspuns:

Turquoise e culoarea mea preferata :X merge cu pantofi argintii happy

| คℓεxą a răspuns:

Neagra, alba

| Bianca_3140 a răspuns:

Nu dai fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Eu la pantofi argintii mi-as lua o roghie neagra sau mov

| cristy95 a răspuns:

Poi o rochie argintie s-ar potrivi forte bine! Cel putin asa cred!
Oricum sunt baiat nu ma prea pricep! Succes in gasirea rochiei!

| Noaptea a răspuns:

Negru, lila, kaki

| Sely_3806 a răspuns:

Nici una nu se mai asorteza. Iati niste sandale