| anameoow a întrebat:

Cu ce pot asorta fusta asta? http://www.hm.com/ro/product/99136?article=99136-A&fb_so urce=message Sincer, nu-mi pre place cu ce e asortata in pozele alea.Eu m-am gandit la un tricou negru,larg, pe umeri pe care sa scrie ceva..pe care sa il bag in fusta.Ar arata ok? Daca nu, mai dati-mi niste idei:) Funda la ce imi place.

2 răspunsuri:
| Mirela77 a răspuns:

Tricou cu o singura maneca iar cealalta foarte larga ar da volum putin siluetei si in zona abdomenului sa fie stramt.Culoarea negru sau alb simplu.

| moisila a răspuns:

Dupa parerea mea cred ori cu un hanorac de culoaremov spre negru sau ceva decoltat cu alb si negru.