| elyely a întrebat:

Cu ce pot asorta/purta. modelul acest de cizme.
Mi-am cumparat un model ceva de genu. si nu stiu cu ce haine sa port.
Mersi.

Răspuns Câştigător
| Messyhair a răspuns:

Blugi skinny sau taiati/rupti cu un top alb cu un imprimeu si o geaca de piele neagra.

Sau ceva in genul doar ca iti imeginezi ca sunt cizmele tale. Eventual si o geaca de piele ca e mai frig afara acum.
http://www.polyvore.com/cgi/profile?id=1972418

4 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Eeewww

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mor eu daca am intzeles intrabarea asta
cica cu ce pot asorta modelul acesta de cizme
unde e modelul daca nu te superibatting eyelashesthinking
mi-am cumparat un model ceva de genu...laughingrolling on the floor
haa raised eyebrows
ceva de genu rolling on the floor
ce gen > ca nu mi-am dat seama...tonguerolling on the floor vaisamarlaughing