| specialgirl_9368 a întrebat:

Mi-am cumparat niste cizme pana la glezna, fara toc. Dar nu stiu e exagerat sa le port acum in septembrie?

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Nu dc sa fie exagerat. acum se poarta asa ca da. i drumul. ca pana la urma tu trebuie sa iti creezi propriul stil. daca o sa combini acele cizme cu niste haine dragute o sa iasa o combinatie superba. succes.

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

De ce sa fie exagerat? S-au purtat cizme si vara apai toamnawinking

| Daria a răspuns:

Daca is pana la glezan nu sunt cizme, eventual ghetute. Da, poti sa le porti acum in septembrie~

| lavynika a răspuns:

Nu este exagerat. Unele fete poarta cizme si pe 40 de grade.:*

| aиdяaaa●• a răspuns:

Nu e exagerat deloc! Poarta-le fara grijawinking

| mulinobianco a răspuns:

Daca afara este frig ai putea sa le incalti)) de ce nu ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu cchiar deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ai pute sa le potrti