| AnImElOvErBuTiDkQ7 a întrebat:

Cu ce pot combina un hanorac negru lung, cu guler alb? Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| AndrElle a răspuns:

Cu orice culoare, că e nonculoare.

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hanoracele, inspecial negre, chiar dacă are alb, poți să le combini cu orice culoare. Poartă-l la blugii tăi preferați ( un mititel sfat).

| AnImElOvErBuTiDkQ7 explică (pentru anonim_4396):

Ms de sfat, m-a ajutat happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnImElOvErBuTiDkQ7):

Cu drag!laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum îmi dau seama că ăștia îmi modifică semnele de punctuație cu Emoji. De exemplu acest Emoji care râde nu l-am scris, eu.

| AnImElOvErBuTiDkQ7 explică (pentru anonim_4396):

Fata

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnImElOvErBuTiDkQ7):

Știu că ești fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu iubita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești fata sau baiat? Eu un hanorac lung l as lua cu colanți și bocanci. Dacă ești baiat i al cu blugi orice culoare ca merge cu orice

| ReZiSTorr a răspuns:

Cu o combina agricola!

| Annaaaaaa5115 a răspuns:

Hmm...ar trebui sa te axezi Putin pe incaltaminte si pe ce pui sub talie.

| AnImElOvErBuTiDkQ7 explică:

Va rog frumos fara jigniri si din acestea sad