| tania333 a întrebat:

Se mai poarta pelerinele? de curand am vazut unul interesant si ma intrebam daca se mai poarta. este negru din material ca de pardesiu si lung undeva sub fund.vine in v jos si la gat e sub forma de guler care se inchide intr o parte cu nasturi. tongue m am uitat si pe net dar n am gasit nimic. mentionez ca aceasta pelerina am vazut o in Italia

Răspuns Câştigător
| MaskOfSanity a răspuns:

Chiar contează atât de mult dacă se poartă sau nu? De ce vrei să fii la fel ca ceilalţi? Poartă ce-ţi place.