| Julyett a întrebat:

Cu ce pot purta niste colanti asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres

6 răspunsuri:
| NicoNicolletta a răspuns:

Cu o bluza fara tiv de o culoare tipatoare precum acel galben verzui, tenesi de culori tpataoare sau normale Funda?

| iarinaa a răspuns:

Cu tricouri in culor vii sau chiar negre, poti lua in picioare tenisi sau ugg-uri depinde de culoarea lor, dar in principiu se potrivesc cu un tricou negru sau gri si ugg-uri tot negre sau gri (daca nu sti ce sunt ugg-urile cauta pe internet )

| Julyett explică (pentru iarinaa):

Ugg`uri negre iau. dar e destul de frig pentru tricou.

| iarinaa a răspuns:

Atunci o bluza, sau in cazul tau tenisi, platforme, aici depinde si de ce gusturi ai,>

| AdeeKidd a răspuns:

Fuste, rochii un tricou mai "lalau" cu ghete sau tenesi big grin

| Kathy12 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa ii porti cu un tricou cu o marime mai mare pe tine cu o geaca simpla peste el...cit despre incaltaminte iti propun ghetele astea :
http://www.okazii.ro/......a118338161