| Shattergrim54 a întrebat:

Cu ce pot purta o fustă maxi ca să arate superb? Nu prea-mi vin idei interesante sad happy

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Cu un cort.

| Shattergrim54 explică (pentru gabicoo):

Adică?

| gabicoo a răspuns (pentru Shattergrim54):

Adică ai vrut idei interesante. Nu?

| Shattergrim54 explică (pentru gabicoo):

Să știi că da; D

| Shattergrim54 explică (pentru gabicoo):

De ce fix un cort totuși, se putea mai bine big grin

22 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Fusta ca sa fie sexy se recomanda a fi purtata pe un corp sexywinking
fusta asta maxi nu ar arata superb nici pe cea mai misto femeie din lume, este stilul maicutawinking imbracaminte "serioasa " de altfel

| Shattergrim54 explică (pentru Simpatic):

Mie mi se pare drăguță fusta, în plus, cred că am găsit cu ce să o port. Trebuie să știi cu ce să o asortezi ca să arate bine happy

| Simpatic a răspuns (pentru Shattergrim54):

Succes!

| Shattergrim54 explică (pentru Simpatic):

Mersi :*

| Simpatic a răspuns (pentru Shattergrim54):

Hehe, cu placere!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu pantofi cu toc inalt

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Shattergrim54):

Ai dat funda cui nu trebuia, ce varsta ai? O femeie arata senzational pe tocuri

| Shattergrim54 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am dat fundă pentru că pe atunci nu mai era alt răspuns și mi s-a părut cât de cât amuzant.

| Shattergrim54 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Fusta este maxi dar e și "multilayer" în același timp, deci nu pare neapărat stil măicuța. Cred că aș purta-o cu niște ghete sau adidași mai înalți decât cu tocuri dar încă e o idee bună. big grin Toate cele bune

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Shattergrim54):

Dar ce varsta ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Shattergrim54):

Multi inainte sanatate multa

| blairelovesmusic a răspuns:

Cu un tricou oversized cu imprimeu, adidasi, si cateva accesorii (un colier, o bratara, cercei rotunzi mari).

Răspuns utilizator avertizat