| Geoops a întrebat:

Cu ce pot sa imi fac suvite mov, albastre, roz, etc, dar sa se duca repede. adica la 2 spalari, cam asa, si sa nu dauneze parului? aa, si nu vreau sa patez prin casa anumite obiecte, pentru ca in vara m-am dat cu violet si s-a imprimat in pat, prosop, chiar si frigider(am pus mana pe el) laughing, chiuveta, etc( am parul saten )

dau funda

apropo, La multi ani!

Răspuns Câştigător
| AndreeaBanana a răspuns:

Poti gasi anumite spreiuri in magazine de cosmetice apropo mai sunt niste creme de exemplu eu am niste tuburi cu culori care la o spalare se duc singure.Se mai gasesc si in farmaci. Funda?:*

4 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Simplu: poţi folosi nuanţatorul. La câteva spălări se duce.

| ralucutza12345 a răspuns:

Pentru suvite albastre/verzi foloseste albastru de metil si violet de gentiana pentru cele violet. (le gasesti in farmacii, nu sunt scumpe si nici nu deterioreaza parul). Fundita?batting eyelashes

| Geoops explică:

Dar vreau sa se vada culoarea strident...

| FadetoBlack a răspuns:

Pai sunt tot felul` de sampoane happy... cauta la magazine