| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce pot sa ma imbrac la petrecerea de la scoala?

7 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

In primul rand, nu vei sa apari la scoala cu ceva decoltat, sau cu o fusta mini.
Iati niste blugi stramti, si o bluza sau un tricou.
Cel mai important e ca tu sa te simti bine in aceea ce porti, si ca culorile sa se potriveaca intre ele.
Evita sa ai mai mult de 3 culori
Bafta:-)

| Euletitia a răspuns:

Buna! Eu ti-as recomanda sa porti o rochita pana la genunchi, cu manecuta 3/4(nu e timpul acum, in plina iarna, sa pari in rochie fara amneci), dintr-o stofulita mai plinuta si de calitate(adecavata sezonlui), in culoarea ta preferata, si o perche de pantofi/botine cu toc mediu(6-7cm), din piele intoarsa sau piele intoarsa combinata cu piele lac. accesorizeaza-te cu un set de bijuterii(cercei-bobite, colier si baratra sau cercei mari si inel) din aur alb/galben si cu pietre pretioase(daca inelul sau cerceii au o pietricica), machiaza-te cat mai simplu si natural, aranjeaza-ti parul in bucle lejeer si nu uita sa ai manichiura impecabila, intr-o culoare acre sa se asorteze tinutei. Petrcere placuta si un an bun!

| ArrianaM a răspuns:

Ai putea sa iti iei o rochie de lanita pana la genunchi cu maneci 3/4 sau lunga, o pereche de dresuri mai grosute negre si o pereche de botine/ghetute scurte cu toc sau talpa ortopedica de 6-7-8 centimetri, si parul drept sau niste bucle dragute, plus niste accesorii din aur sau argint... distractie placuta happy

| SORi16 a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search d|fqt_1Q6HRDNKyM:
Este foarte la moda incearca

| criss1212 a răspuns:

Poti sa iti ei niste jeans si o bluza..sau o rochie albasta dar un albastru mai inchis cu niste papuci cu potin toc, dar totusi i-at si tu o rochita

| Annayra2001 a răspuns:

Oooo,pai depinde ce clasa esti! Poti sa mergi cu o rochie eleganta, cu o fusta stramta ciorapi cu chilot negri sau albi(merg la orice) si o bluza de culoarea fustei, cu cele mai elegante haine ale tale! Creeaza-ti stilul!

| MadutSsSa a răspuns:

Pentru sezonul acesta ti-as recomanda o pereche de blugi mulati de preferat albastri/negri cu un tricou alb mai lungut asa sau o bluza. Recomandarea mea. Eu asta as purta :*. Acum depinde si ce ai tu in garderoba. Funda? :*