| Angie12 a întrebat:

Cu ce pot sa-mi scot din par solutia castellani? Am incercat orice, m-am spalat de vreo 3ori pe cap si nu s-a schimbat nimic. Este permanenta? Plus ca de fiecare data cand imi pun mana pe par, mainile mele sunt pline de culoarea roz, iar parul meu miroase toxic crying.dau funda!

2 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

La mine s-a dus dupa cateva spalari, nu imi pata hainele, nici mainile, nici nu mirosea urat, deci n-am idee ce ai facut tu de nu se mai ia, cauta pe google modalitati de a scapa de ea mai repede.

| monutza90 a răspuns:

Solutia castellani are 97% tinctura deci e foarte concentrata eu stiam ca se mai amesteca cu ceva si dureaza cateva saptamani.