| BRoxana a întrebat:

Cu ce produse va ingrijiti parul zii de zii si daca preferati mai mult cremele, sampoanele, stuff din magazin sau naturist?

Răspuns Câştigător
| AngelaLily a răspuns:

O data sau de doua ori pe saptamana imi fac o masca naturala facuta in casa ca sa imi hidrateze parul. O tin cam 30 de minute.Folosesc sampoane de la plafar sau bio, acum am unul bio de la plafar cu masline, este excelent. Dupa ce m-am clatit de sampon, ma dau cu masca cu Placenta de la Kallos, eu sunt f multumita de ea, o mai tin si pe aia 30 de minute si dupa ce ma clatesc, aplic balsam, care si ala tot natural este.Eu am parul lung si nu suport sa il am incurcat si cand mi-l simt incurcat mai aplic si un balsam leave in(fara clatire) dar foarte putin.

6 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Eu folosesc sampon anti-matreata., balsam de la garnier fructis, masca cu extract de ulei de masline si ser pentru varfuri deteriorate de la avon.Aceste produse m-au ajutat sa am un par f frumos.

| diaa a răspuns:

Un sampon cu extracte naturale din plante.

| Georgix a răspuns:

Sampon si balsam.happy

| andutzza776 a răspuns:

Un sampun bun

| fluturascolorat a răspuns:

Eu prefer sampon+balsam si masca de la garnier

| myhaalynna a răspuns:

Scumpa eu am parul lung. sincer vrei sa stii cum il ingrijesc? ma spal cu sapun cu miere de albini ...mai exact palmoliv. si dupa aia cu sampon. si cu balsam. lucru asta m-a invatat o frizerita din germanai si astaa fac de vreo 5 ani si am un par exact asa cum vreau eu. pup