| bingbang_2202 a întrebat:

Pt fetele cu parul ondulat/cret:cum va ingrijiti parul si ce produse folositi?
funda!happy

Răspuns Câştigător
| Geotr a răspuns:

Eu una nu mi'l dau cu tratamente...folosesc doar sampon (ma spal de 2 ori) si balsam de par cret /ondulat si balsamul il las 5-10 min sa actionezebig grin

1 răspuns:
| Angelik_6250 a răspuns:

Eu folosesc doar sampon fara balsamuri si sapunuri ca imi sta nasol.si ca sa stea mai umflat ma pieptan de la radacinihappyfoloseam inainte ceva de la avon planet spa sau ulei de ricin de la farmacie