| HypnoticPoison a întrebat:

Cu ce sa imi dau pe par sa fie mai moale si mai fin (am prul ondulat). Am incercat si tratamente de par si masti naturale si ulei de masline dar nu au dat nici un rezultat. Help pls big grin

Răspuns Câştigător
| cryingfortheangels a răspuns:

Incerca uleiurile de la Kallos. Sunt foarte bune. Eu folosesc de 1 an si sunt foarte multumita (il face moale, pufos si stralucitor avand in vedere ca eu folosesc placa la 230C zilnic. il repara si arata foarte bine). Se numeste Glossy.

7 răspunsuri:
| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Spalate pe cap cu sampon si dupacea date cu balsam de la syoss si cand iti este ud peaptanal, sper ca te0am ajutat fundita te rog?:*

| HypnoticPoison explică:

@ marmota... daca nu ai un raspuns folositor abtine-te deoarece nu intereseaza pe nimeni glumele tale stupide

| SufletAcadelicit a răspuns:

Ulei de karite. e super bun. şi îl poţi folosi şi la alte lucruri.

| bubudeeabubu a răspuns:

Da cu balsam dupa ce il speli cu sampon clatestel dai cu balsam stai putin dupa te clatesti dimineata o sa vezi ca e mai moale si o sa aiba si putin volum

| Serena_8573 a răspuns:

Mie de la vopsit mi s-a intarit. Incearca de la Syoss sampon si balsam ( efect garantat ) tongue

| venusdoom a răspuns:

Ulei de ricin, balsam de par... cam atat deocamdatabig grin

| marmota_8713 a răspuns:

Incearca sa-ti torni un borcan de miere in cap. sigur o sa functioneze