| camiitsu a întrebat:

Cu ce sa lipesc un ghiile false(in afrade lipiciul lor...si superglue0ca sa nu se dezlipeasca? de exp. cele de la manichiura-pedichiura cu ce le lipesc?

Răspuns Câştigător
| fustiteTUTU a răspuns:

Cu lipici de unghii false, cel mai bun e cu pensula http://www.softnails.ro/12-tipsuri

2 răspunsuri:
| crystyn3lmp3 a răspuns:

Cum sa pui superglue? straight face eu nu stiu, incearca cu aracet happy cei de la salon au solutii speciale

| clausialin a răspuns:

Cauta in magazine unde au toate cele pentru unghii Nail Brush...glue&gel...e super bun. cu asa ceva iti lipeste la salon cel putin cu asta mi le-a lipit mie cand mi-am pus unghii cu gel. Daca nu gasesti cauta in Carrefour acolo unde are unghii false si gasesti si acolo dar are alt nume. Bafta.