| Bianca_2938 a întrebat:

Cu ce sa imi lipesc unchile false daca mi-am terminat lipiciul ala

Răspuns Câştigător
| Stefy_5345 a răspuns:

Poti sa le lipesti cu sapun, daca vrei. La mine a functionat. poti incerca

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Buna Bianca! Incearca sa iei un gel pentru unghii sau sa-ti cumperi alt lipici.Sau ai putea sa-ti dai unghiile cu intaritor si sa le pui mai apoi, dar nu este foarte indicat.

| noktambul a răspuns:

"Unchile" false se pot lipi cu muci! laughing

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Cu ojabig grin

| тøхх a răspuns:

Super Glue. laughing Dar sa stii ca ele mai mult iti strica unghiile.winking

| Criss1105 a răspuns:

Te duci si iti cumperi alt lipiciwinking

| CatMeadow a răspuns:

Pai iti mai cumperi lipici de alalaughing...cu aracetlaughing nu incerca! am glumit

| Alexandraaa_1773 a răspuns:

Iti iei altu. doamne, mai bine te duci si iti pui cu gel, decat sa iti pui din astea la 3 lei, iti strici si unghia... cu super glue.