| FuturePlayerFootball a întrebat:

Cu ce sa ma epilez in zona intima si pe burta, mai detaliat. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Nuta_Elena_1990 a răspuns:

In zona intima poti sa incerci bicul. O sa te sperii putin la inceput ( asta mi s-a intamplat si mie ) dar o sa fie ok. Nu apasa prea tare si ai mare grija in zonele mici. Iar pe burta iti recomand crema depilatoate. Este mult mai buna decat bicul. Creste putin mai greu si ni doare deloc. Daca vrei poti incerca si ceara. Mie una nu mi se pare o durere asa de mare dar fiecare percepe durerea in felul lui. Pentru inceput iti recomand crema depilatoare. Eu folosesc Farmec pentru piele normala si este perfect pentru mine. Poti incerca alte firme dar nu uita uita-te pe spatele produsului si citeste ingredientele.

1 răspuns:
| Fogarasi1999 a răspuns:

Ai putea sa te faci cu crema depilatoare...