| greenapple a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala?
(trec in clasa a-7-a)
Eu m-am gandit la niste blugi albi cu tenesi(alb cu roz), o maleta roz, si un hanorac alb. Dar daca ploua nu ma pot imbraca asa!
Deci vreau o tinuta pentru vreme calda si una pentru vreme ploioasa.
Cu imagini :d
Va rog niste idei, cat mai multe si multe imagini!

5 răspunsuri:
| Bacteriuță a răspuns:

Daca o sa fie cald o sa ma imbrac cu niste blugi gri, o bluza mai lunga gen rochita cu maneci scurte tot gri, o vesta d'aia scurta din blugi si tenesi albi cu niste fasiute roz.
daca o sa fie mai frig, in loc de vesta de blugi o sa-mi iau o geaca neagra care pare a fi din piele thinking laughing
have fun smug

mira
| mira a răspuns:

Se spune tenisi, de la jocul de tenis.Erau pantofii cu care se echipau cei ce practicau acest sport.

| Miruna_7873 a răspuns:

Cam roz. Dar daca tie iti place, da-i bataie!thinking

| greenapple explică:

Conversetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai gandit bine anterior, dar daca ploua ai putea lua niste blugi negrii o bluza alba si o jacheta din piele sau imitatie si poti sa pastrezi tenisi.