| JessieXD a întrebat:

Ceva ajuor?laughing
Incepem scoala..si eu sunt pe clasa a9.
Vreau sa stiu cum e prima zi de liceu? Cu ce sa ma imbrac? [e ok o bluza cu maineci 3/4 albastru inchis blugi si tenesilaughing? ca e cam frig afara,si tot ploua,daca nu e bine, atunci cu ce?]

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima zi de liceu e frumoasa ca doar nu se fac orehappy
Cat despre tinuta, eu nu m-as imbraca cu ce ai zis tu. Aia e tinuta de club, de strada, nu de scoala. O camasa cu un eventual sacou daca e frig, cu o pereche de blugi decenti (fara sa fie rupti sau mai stiu eu cum e moda.) si niste tenesi cred ca ar da mai bine dar na', pana la urma te imbraci cum vrei.

| JessieXD explică (pentru anonim_4396):

De club 100% nu e, cat despre camasa. Urasc camasile.
Multumesc.

| Meow15 a răspuns:

E ok. Şi eu tot în clasa a 9-a trec. Mă îmbrac cu un tricou cu dungi albe şi albastru închis, un hanorac albastru inchis, blugi şi teneşi.

| BiancaBiaaaa a răspuns:

Fiind prima zi de liceu, nu vrei sa faci si tu o impresia buna si sa iti iei MACAR o camasa?

| BiancaBiaaaa a răspuns:

Ei atunci e ok cum vrei tu, mie imi place:d ziceam doar ca na, fiind la inceput de a 9-a, nu-ti stii profii si sa nu faci o impresie proastathinking

| Lorellayy a răspuns:

Buna! Si eu trec clasa a 9a.Este bine cum ai zis tuo bluza, blugi si tenesi! Si la noi este cam frig si cred ca o sa ma imbrac asemanator.Bafta!

| JessieXD explică (pentru Lorellayy):

Multumesc la fel «3

| maryeee a răspuns:

Pai poti sa te imbraci cu o camasa alba cu o pereche de blugi si tenisi si daca ai poti sa iti pui un papion sau pachesti

| JessieXD explică (pentru maryeee):

Multumesc,dar... nu-mi plac camasile. sad
Nu imi place nici sa ma imbrac simplu, dar pentru prima zi de scoalathinking m-as imbraca mai simplu sa nu creada colegii ca sunt nu stiu ce fitoasa si numa elegant sa ma imbrac.