| Paun_Ionut_1996 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la banchet?(baiat)

Răspuns Câştigător
| ankadella a răspuns:

Buna Ionut!
Mi se pare foarte hot ca un baiat sa poarte la banchet o pereche de blugi putin mai stramti jos la picioare, o camasa colorata{culoarea care te avantajeaza}, un papion dragut care sa se asorteze si un sacou cum se poarta acum. Ar arata super si intotdeauna un costum arata frumos si elegant pe orice trup. Succes!

3 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Pai o camasa cu niste blugi maro daca gasesti si un papion colorat.

| Melcul a răspuns:

Sa stii ca ai sa rizi ce iti zic eu acum dar de curind am vazut ca au inceput sa poarte tricouri cu personaje desene animate(mikey mouse, donald, popey) cu sacou si blugi si pantofi.Nu stiu sincer daca este o idee pentru banchet dar eu asa m-as imbraca.Sincer.