| TiTanS a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la banchet? baiat

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Un costum elegant, combinat cu o casama potrivita. Uite pe aici niste modele:
http://www.google.com/......tp?/search
http://www.gherasos.ro/
O seara placuta si distractie placuta la banchet! :)

10 răspunsuri:
| Danyel a răspuns:

Costum.

| LoveIsForFree a răspuns:

Costuum.Sa fii elegant.Si.daca ai si partenera poti sa; ti ei culoarea cravatii dupa culoarea rochiei eismugsmug. Merge si asa:*. Succes.

| Aylee a răspuns:

In slipi.

| niku93 a răspuns:

Costumul lui adam

| JustForU a răspuns:

Cu haine rolling on the floor

| ShaDoW11 a răspuns:

Frate. daca esti clasa a8a te sfatuiesc sa iti iei o camasha cu o vesta pe deasupra niste blugi-pantaloni si niste basketi in picioare. iti zic eu ca vei fi remarcat tongue

| dyenutza01 a răspuns:

Jeans deschis la culoare.sacou bej poate.sau orice, culoare vrei...camasahappy si sneakers, bascheti, converse sau sk8big grin

| abs a răspuns:

Slipi si eventual niste sosetelaughing... serios acum SMOKING

| Individul_7822 a răspuns:

Costum normall...ca sa fii bine vazut

| Anonima568 a răspuns:

Costum, elegant, la 4 ace