| flaviutza a întrebat:

Cu ce se duc urmele de la autobronzant? m-am dat acum o saptamana mi-a iesit perfect dar incepand de ieri a inceput sa-mi apara pete. cu ce se duc? multumesc funda

2 răspunsuri:
| spuf_8357 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa dai cu peria de sarma sau alte prostii! a incercat o prietena si a avut rani. peste cateva zile a inceput sa i se ia si acum regrata ca a incercat peria de sarma. deci va trebui sa astepti

| flaviutza explică:

Prea tarziu am incercat deja ...acum astept sa-mi creask alta piele noua si curata...ms mersi de raspuns f inspirat