| T30D0RA a întrebat:

Cu ce se duce smoala de pe haine?

Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

Cu benzina, neofalina!

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cu gaz sau motorina!

| Buttercup30 a răspuns:

Pai ai putea sa dai cu benzina, dar nu garantez!

| SweetyNuta a răspuns:

Uau, draga smoala? :O

Pe unde ai fost

In fine sunt detergenti care scot pete foarte dificile...
Cauta si tu prin magazine ceva

Succes!

| hinaty♫ a răspuns:

Am patit si eu!
Incearca intai cu niste ulei (floarea soarelui) si daca nu merge da-i cu ceva pe baza de petrol (benzina, gaz). Daca nici asa nu merge: forfeca, colant, imprimeu...inventeazawinking
Eu sincer am incercat cu acetona.
big grin a mers

| danteluta a răspuns:

Nu stiu, incearca cu ceva ce dizolva-acetona, diluant; chiar nu stiu

| virusake a răspuns:

O legenda spune ca sa ia cu fierul de calcat. Incearca. Poate, poate... happy

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Cu apa si mult detergent. pune haina respectiva in automata si cu siguranta o sa treacatongue

| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Poate cu Ariel sau Venish, nu stiu exact
si,
mai fata sa-ti fie inv de minte ca alta data sa nu-ti mai lipeste gaurile la haine cu smoala straight face

| Dimonu a răspuns:

Cu Venish nu merge!