| Rhea_5727 a întrebat:

Cu ce se pot face suvite blonde deschis temporare in afara de vopsea?

am parul blond inchis si vreau suvite deschise doar ca temporare...sau cele colorate cu ce se pot face?

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Blond - Nu pot fi temporare... odată ce ai decolorat părul, n-o să revină la culoarea naturală. Se fac cu decolorant sau cu apă oxigenată.
Colorate poți să-ți faci cu castelani (roz), albastru de metil (de la indigo la turquoise) sau violet de gențiană (mov) dar se vede bine numai pe păr decolorat.

6 răspunsuri:
| ciufiXXXXXX a răspuns:

Suna banal, dar incearca... ia o carioca galbena iar apoi coloreaza-ti suvitele, eu am facut la fel si mineni nu si-a dat seamahappy... funfitza?batting eyelashes

| andra4u a răspuns:

Este un spray care dupa spalarea pe cap se ia.Il gasesti in tot felul de magazine si are un pret avantajos!

| BlackMan a răspuns:

Apa oxigenatabig grin funda?batting eyelashes

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Nu stiu daca va merge...incearca sati decolorezi parul.(suvite)
winking

| M3HappyKid a răspuns:

Pai shampon din ala care coloreaza parulthinking

| Missperfect a răspuns:

Paiii! am facut si eu albastre! te duci la un magazin de chestii din astea si ii zici daca are sprey pentru a face suvite care se iau la spalare!
apropo astept fundita! hhahahah