| TiaFCRB a întrebat:

Daca am parul blond mai inchis natural cu suvite blonde mai deschise naturale merge sa imi fac suvite roz piersic? big grin

8 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Da,dar nu stiu ce sa zic de roz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am parul blond inchis si mi-am facut suvite roz. nu chiar de culoarea florilor de piersic, dar deschis. O verisoara care se juca in parul meu a spus ca nu se prea vad suvitele, dar arata tare... Ea a zis ca a fost o idee proasta, dar mie imi plac. Acum depinde doar de tine. SUCCES!

| TiaFCRB explică:

Super! Mersi ^^

| ilinc a răspuns:

Dupa parera mea ar merge mai bine varfurile colorate roz piersic, decat suvite. dar este alegerea ta. succes

| Anonim340 a răspuns:

Da, si eu am facut asa, doar ca am pus subite temporare. Dar arată bine, crede-ma

| 1ianuarie1februarie a răspuns:

Da,merge. Poti sa te faci cu nuantator rosu si iti va iesii un roz foarte dragut, dar cum spunea si pisicutza33, ar fi mult mai ok sa iti colorezi varfurile. Mie personal nu imi plac suvitele, pare mult mai interesant atunci cand iti faci varfurile roz. Pupici

| SweetCandySteffyLove a răspuns:

Sigur. Dar daca vrei o calitate buna du-te la coafor!
Pupici

| antonia15022005 a răspuns:

Pai nu.