| bluebutterfly a întrebat:

Cu ce se pot purta sandalele tip gladiator?

Răspuns Câştigător
| campanario a răspuns:

Buna. Eu le port cu fusta de blugi si o camasuta draguta. Am vazut mai multe fete imbracate asa. Acuma fiecare cu gusturile ei.

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Se potrivesc perfect cu fuste midi si chiar rochii largi.Sandalele gladiator sunt un trend la care cel putin celebritatile au aderat fara ezitare.Imi plac, am vazut ca sunt la moda! Chiar zilele trecute am vazut unele de culoare maro inchis la un magazin si mi-au atras privirea!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Cu haine care lasa piciorul gol pana mai sus, fuste scurte sau pantaloni scurti sau pana la genunchi! Asta, daca nu sunt de gala!

Răspuns utilizator avertizat