| qwwqwqwqwqw a întrebat:

Cu ce trebuie să mă îmbrac dacă fac revelionul la cabană?

Răspuns Câştigător
| TanteMarianne a răspuns:

Cum doresti tu,cum ti-i bine. Acum vezi si cum se imbraca restul oamenilor de acolo(ca sa nu fii tu oaia neagra) si imbracate tot cum se imbraca restul.
daca toti se imbraca in mai casual(blugi, pantaloni de trening, pulover, hanorac etc...) imbracate si tu asa. Daca sunt mai eleganti(rochie, costum...) te gatesti si tu putin.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Blugi/colanti si o bluza/maieu ceva mai elegant

| Violleta2022 a răspuns:

Blugi sau pantaloni de trening! cat mai comod si confortabil!

| sierra1 a răspuns:

Ce ești: fată sau băiat?

| dragodana a răspuns:

Salut! Mai cozy.Blugi si pulover. Daca ti-e cald, o bluza cu maneca lunga.

| Ştefania1989 a răspuns:

Iti recomand sa te imbraci cu o pereche de blugi cu talie inalta un tricou sai maieu pe corp si sa adaugi o curea pe talie ca sa accentuezi taliuta. In acelasi timp vei fi imbracata confortabil si sexi?