| anonim_4396 a întrebat:

O țară mai ieftina unde se poate face Revelionul? De preferat aici în Balcani! Îmi este indiferent dacă este cabană, hotel, vila sau pensiune!

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca ti se pare scump in Romania ce faci daca mergi intr-o tara mai ieftina dar oricum te ajunge mai scump ca pot fi si alte cheltuieli neprevazute?

De obicei rezevarile aceastea in strainatate se fac din timp cu cateva luni mai devreme, prinzi cazare si transport la un pret redus fata de cand e "moda" si iesi mai ieftin, pe scurt rezervare din timp aduce un pretul mai mic fata de acelasi loc, aceeasi tara, dar in sezon, un alt exemplu daca te duci eu stiu intr-o tara la Soare vara si rezervi din iarna pentru anul viitor te poate costa la jumatate din cat ar costa daca rezervi cu 1 luna inainte

suntserios
| suntserios a răspuns:

Albania.

| Alecsandru322 a răspuns:

Acasa