| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce va epilati pe picioare? Dar in zona intima? Care este cea mai buna metoda de epilare?

Răspuns Câştigător
| gfy a răspuns:

Crema pentru depilare, arde parul si voila.

3 răspunsuri:
| Deiiu26 a răspuns:

Pai eu ma epilez cu benzi pe picioare si in celelalte zone deoarece epilatul cu crema dureaza doar o saptamana, cu lama dureaza doar 3 zile, asa ca eu consider epilatul cu ceara cel mai bun mod de a indeparta parul nedorit.

| oannabomboana a răspuns:

Pai pe : maini, picioare, burta; poti folosi aparatul electric iar in celelalte locuri sensibile precum : subrat si zonele intime benzi depilatoare (ceara)

| jojo_2491 a răspuns:

Pentru mine a fost foarte eficienta epilarea cu ceara, chiar si in zona intima dar...e cam dureros mai ales prima data, apoi te obisnuiesti.