| Alina_Brignani_1981 a întrebat:

Cu cine seman in functie de zodie mea. TAUR

3 răspunsuri:
| XxRalukaxXValentinaXx a răspuns:

Capricorn si Fecioara.Se poate si Rac, dar mai putin

| KaTaLyN98KoSmYn a răspuns:

Relatii între zodia Taur si alte zodii

Compatibilitate generala foarte buna cu zodiile: Fecioara, Capricorn
Compatibilitate generala redusa cu zodiile: Leu, Scorpion, Varsator
Compatibilitate foarte buna pe plan profesional cu zodia: Varsator
Compatibilitate foarte buna pe plan emotional cu zodia: Leu
Compatibilitate foarte buna pe plan financiar cu zodia: Gemeni
Compatibilitate foarte buna pentru casatorie si/sau parteneriate cu zodia: Scorpion
Compatibilitate foarte buna pentru proiecte de creatie cu zodia: Fecioara
Compatibilitate foarte buna pe plan spiritual cu zodiile: Berbec, Capricorn

| KaTaLyN98KoSmYn a răspuns:

Relatii între zodia Taur si alte zodii

Compatibilitate generala foarte buna cu zodiile: Fecioara, Capricorn
Compatibilitate generala redusa cu zodiile: Leu, Scorpion, Varsator
Compatibilitate foarte buna pe plan profesional cu zodia: Varsator
Compatibilitate foarte buna pe plan emotional cu zodia: Leu
Compatibilitate foarte buna pe plan financiar cu zodia: Gemeni
Compatibilitate foarte buna pentru casatorie si/sau parteneriate cu zodia: Scorpion
Compatibilitate foarte buna pentru proiecte de creatie cu zodia: Fecioara
Compatibilitate foarte buna pe plan spiritual cu zodiile: Berbec, Capricorn