Bula
| Bula a întrebat:

Cu ocazia primei zile din luna martie doresc tuturor doamnelor si domnisoarelor sa se infloreasca si sa-si pastreze frumusetea in continuare, pe tot parcursul anului!
Intrebarea mea: De ce nu?

Răspuns Câştigător
| julie a răspuns:

Mm.interesanta intrebare...la care cel putin eu nu gasesc raspuns in momentul acesta... dar care un caracter optimist...intrebare pe care si-o pun cei mai multi neconformisti... oamenii care doresc sa iasa din tipare si din banalul cotidian...firile mai aventuriere...si la o adica..."de ce nu?"big grin

5 răspunsuri:
| DenissaDeea a răspuns:

Iam aratat sotului intrebarea iar dupa parerea lui (intr-adevar de ce nu?)femeia reprezinta frumusetea si lumina din viata unui barbat, si atunci noi femeile de ce sa nu le indeplinim aceasta simpla dorinta.

| LuS[z] a răspuns:

E o intrebare care incepe cu de ce ...asa ca e cam dificil de raspuns...laughing)

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da aferim si subscriu, cu nuanta ca Sufletul conteaza mai mult, nu putem alege, initial, cum sa aratam, DAR putem alege, in schimb, sa fim BUNI! Adevarata bunatate te face sa poti radia facial! Amintiti-va imaginea tipica a mamei, a bunicii, din viata, din filme! Oamenii de stiinta au descoperit ca rautatea urateste fata, schimonoseste sufletul si otraveste zona din jurul "raului! Am constatat-o si eu nu odata, din pacate! "O femeie frumoasa place ochilor, dar una buna Inimii. Prima e un giuvaer, dar a doua e o comoara!" Napoleon Bonaparte TUTUROR, o vesnica primavara in suflet, miere pe buze, lumina in ochi, si Bunatate intotdeauna! psiho berbecut, zodia 1!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Si eu domnilor si domnisorilor: idem!
- "De ce nu?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu?
poate pentru ca e se simte totusi atmosfera zilelor acestea si asta ne face sa fim altfel decat de obicei.