| anonim_4396 a întrebat:

Cu se pot asorta niste pantaloni scurti albastrii?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In general, pantalonii scurti sunt o imbracaminte sport, care nu trebuie asortata musai cu ceva (te implor, spune-mi ca nu te duci la teatru imbracat(a) asa!).
Oricum, ii poti asorta cu ceva alb(merge la orice), sau galben, daca esti mai indraznet/indrazneata.

10 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Cu un maieu/tricou pe alb, roz, negru niste bratari XXL colorate, papucei/sandalute de culoare albastra sau in ton cu maieul.

auran
| auran a răspuns:

Un tricou galben si ceva imprimeu / niste bascheti sau sandale pe glezna - asa http://www.styleshine.ro/......00x300.jpg sau asa http://meda23.files.wordpress.com/2009/04/sandale.jpg

| andreea8888 a răspuns:

O bluza alba, sau alb cu albastru, bijuterii fantezie albastre, parul prins intr-o coada, putin ''evazata'', si, incaltarile pot fi atat albe, usor elegante, cat si sport, albastre sau albe!happy

| alle529 a răspuns:

Poy ii poti asorta cu un tricou sau maieu alb sau galben si in picioare niste tenesi albi, galbeni sau albastrii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un maieutz alb si balerini tot pe alb, eu asa as face happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu un tricou sau maieu alb cu un imprimeu albastru balerini/sandalute fara toc daca se poate albastre asu albe si o bratara sau un colier care sa sparga monotonia albastrului cu alb

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm in primul rand nu trebuie numai sa te asortezi, trebuie sa te prinda bine si culorile si sa iti stea bine happy mie imi place foarte mult combinatia de albastru cu galben, dar merge foarte bine si albul, daca e un albastru mai inchis dupa mine cred ca merg foarte bine culorile deschise... mie imi place sa asortez hainele intr-o combinatie la care nu s-a gandit nimeni, de exemplu la pantalonii albastrii eu luam un tricou roz si ca incaltaminte imi luam niste tenisi cu negru si roz, niste bratari negre si cam atat... poate ti se pare o prostie dar eu mi-am zis parerea happy

| Kariin a răspuns:

Cu un tricou lejer.

| MeMe a răspuns:

Depinde de culoare.
Daca sunt un albastru mai inchis, incearca ceva alb sau o culoare mai tare (corai). cat despre incaltari. incearca ceva sport (adidasi / balerini.)
Daca sunt un albastru mai deschis, incearca tot asa ceva alb sau ceva de o culoare asemanatoare si niste adidasi asortati.

| xxx_4300 a răspuns:

Salut.
De obicei pantalonii scurti, albastri se asociaza foarte bine cu un maiou de vara de culoare alb, roz sau albastru.Sau poti incerca o camasa scurta, decoltata, in sil sportiv si cu minicile 3 sferturi!
Succes!