| dancapitan a întrebat:

Cui ii plac pantofii astia, de purtat la scoala?
http://www.shoes.com/productimages/Shoes_iA45826.jpg

7 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

El e baiat : dan capitan doar ca scrie legat,
in fine, trebuie sa dau un raspuns, pantofii din imagine merg la pantaloni de stofa, cu camasa si sacou, cravata.
La scoala mie imi place ca baietii sa vina in blugi si in adidasi, in nici-un caz cu blugi si cu pantofii din imagine.
Mie nu imi plac, sper sa nu te superi pe mine.
happy Dar daca ti se par frumosi si confortabili, nimeni nu te impiedica ca sa ti-i iei; este doar alegerea ta.

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Da...sunt frumosi dar nu merg bine la blugi, trebuie sa ai niste pantaloni de stofa si camasa
apropo sunt de baietiwinking

| Amy_5230 a răspuns:

Mie nu imi plac. whistling

| BoomBoomToxic a răspuns:

St de baiat...si eu st fata deci nu prea pot sa raspund sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cui ii plac? Bunicii...

| Christina_9998 a răspuns:

Mmmm... da dc nu sunt draguti si merg si la scoala big grin

| Panterdam9 a răspuns:

Mie da daca si tie cred ca ar fi potriviti pentru scoala nu?