| Pitikaaa_3578 a întrebat:

Hmm...Maine ii prima zi de scoala! Trec in a 7!
Deci... faza`i ca mi-am luat niste skateri albi...http://www.shoes.com/productimages/shoes_iaec1027965.jpg ceva asemanator!
Si am niste Blugi Skinny! Negru cu alb, Albastrii:http://www.3suisses.fr/......3129_6.jpg
Si Blugi Roz!
Sh un Hanoorac negru cu 3 dungi roz
Ce credeti merge combinatzia...Help Plzz!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skateri cu blugii skinny si cu hanorcu happy

7 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Blugi roz sau blugi negru cu albstru?
Daca te referi la blugii roz, cu siguranta o pari penibila, prea mult roz!
Daca te referi la blugi albastri, merge foarte bine.Succes:*

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Skateri la fel am si eu.Merge combinatia dar mai adauga si` o esarfa si poate si o geanta moderna de scoala pe o parte.happy
Succes!:*

| Alexandra_3484 a răspuns:

Mie imi plc :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uritt, naspa, ca o taranca

| deeaea a răspuns:

Si eu incep clasa a 7a hainele sunt super dar daca ai reguli la scoala ca mine nu merge nimic ce nu e alb sau albastru.

| Pitikaaa_3578 explică:

Auzi Anonim... daca tu crezi ca hainele astea is de taranka`...trb thawinking! Poate te crezi tuu Taran/sau taranka

| Maria_9487 a răspuns:

Pentru o domnitza ca tine de aceasta virsta ti-ar sta mai bine cu un altfel de gen, putin mai elegant; puteai pune niste tocuri sau chiar niste macasine.