| xxShawolxx a întrebat:

Culoarea blond platinat merge la o fata cu pielea deschisa si ochii verzi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite eu am trasaturi foarte mature, am fata de copila dar din cauza fumatului a sportului a vietii probabil ma gandesc eu... nu stiu. Dar arat matura de fel kay am 17 ani dar imi dai 20 sau 20 si un pic daca ma vezi.
Ceva in gen Angelina Jolie ci nu ma refer a trasaturi ci la ten, par, ochi. Ei nu ii sta bine nici bruneta si nici blonda... satena sau un maroniu, ciocolatiu, e inalta si are fata aceea osoasa gen.
http://i.imgur.com/ljxP8tm.jpg
Din cauza acelor pometi... nu stiu si fata e altfel. Si eu am ochii verzi tenul alb dar blonda arat groaznic orice fel de blond, roscat,... :)) nu imi sta bine.

Dar poate tu esti genul acela mai ''pettite'' ca sa spun asa si sigur ti-ar sta bine. Crede-ma mai nou toate pipitele se vopsesc blonde unde ma uit vad numai blonde, blond inchis, des chis maro murdar mai inspre blond, stilul ombre. Crede-ma daca tu vrei si crezi ca iti va sta bine fa-te blonda dar cere sfatul mamei e cel mai bun altfel risti sa arati naspa.
Cum a spus Depress toate poarta acea culoare, opteaza pentru altceva.
Cicolatiu, sau un maro mai deschis... nu stiu care este nuanta ta de par daca esti blonda perfect nu te vopsi deloc sunt rare blondele naturale si le apreciez mult mai mult decat pe cele vopsite. Pune-ti un pierce spre exemplu... in buric sau unde crezi tu ca iti place, eu stiu dar nu fa prostia, nu blond platinat.
Noi putem spune ca da bine combinatia depinde de persoana ti-am spus eu una nu ma pot vopsi alta culoare decat cu 1 nuanta mai deschis sau inchis decat parul meu, asa si tu sa faci:):P

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te face culoarea aia.
E cea mai urata culoare pe care am vazut-o vreodata.
Mai mult de un sfert din fetele din liceu sunt culoarea aia.
Si am mai vazut si pe strada.
Sunt si arata ca niste pitipoance.

| presus a răspuns:

Vrei sa te faci Clown?

| Alequandra a răspuns:

Merge, insa va trebui sa te machezi mai strident decat acum, daca esti bruneta, pentru a nu parea stearsa.

| FearIsALiar a răspuns:

Pune-ti in evidenta ochii.Cand te uiti la cineva mereu faci un contact vizual. Daca ai ochii verzi adanci, esti perfecta.

| DanielleThebest a răspuns:

Cred ca iar merge foarte bine!

| Bica_Madalina_1993 a răspuns:

Daaaa

| EckoFitt a răspuns:

Parerea mea este ca da...