| Sicun a întrebat:

Cum aflu cat port la blugi? Am 185 si 79 kg insa am doar blugi no name cu marimi derizorii, 30, 32 care sunt imposibil de crezut ca ar corespunde

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Cum aflu cat port la blugi?"

fă și tu o plimbare la mall, vezi unde se vând levi's sau lee sau wrangler, îi probezi și afli

Voila

| Jelavjc a răspuns (pentru sierra1):

Am oferit un răspuns rău intenționat ce sa fac? Aolew

| Frank51 a răspuns:

Ai 31-32.

| timidu89 a răspuns (pentru Frank51):

Imposibil sa aiba doar atat, atat aveam eu marimea la pantaloni cand aveam 64-65 kg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Bagi un deget la spate la blugi cu ei pe tine si cobori pana in jos(Formand o sageata cu acel deget) si daca trece de incheietura inseamna ca ai mai mult de 34. e o masurare traditionala sub peste 34 si cand te duci in magazin te orientezi la sub 34

| Iuli122122 a răspuns:

Si dacă intrebi aici si-ți pui inaltimea si kg crezi că eu stiu cat porti la blugi? Scrie pe etichetă. Nu-i găsesti? Cauta-i pe net. Nici acolo? Mergi cumpara o pereche care au inscriptionat

| Dm_Maria_2000 a răspuns:

Eu una folosesc metoda cu antebrațul.
Aparent daca îți bagi antebrațul in circumferința blugilor și intră perfect de la un capăt la altul aceea e marimea ta.
La mine cu funcționează mereu.Incearca aceasta metoda