| dancapitan a întrebat:

Cum ar fi ca toti elevii (baietii) sa fie obligati sa se tunda la fel la scoala, adica foarte scurt?

5 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Ar fi ca la inchisoare/armata big grin

Apache
| Apache a răspuns:

O tampenie...e treaba mea cum ma tund! Pana la urma, nu sunt la armata sunt la scoala!
Ma tund cum vreau!

| AnaBejenaru a răspuns:

Baietii tunsi scurt sunt oribili.unii. unii arata chiar dragut.dar. gusturile nu se discuta,prefer baietii cu parul mai lungut,gen robert pattison,justin biber(nu comentati), bill kaulitzlaughing.dar si cu parul scurt gen jesse mccartney, mario lopez.etc etc.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Ar fi cam ciudat caci mergem la scoala nu la cazarma.Da, ai voie sa te tunzi cum vrei atata vreme cat esti tuns ingrijit. Este ok pe la batranete, pe la 40 si ceva de ani dar la varsta adolescentei este exagerat sa ceri asta unui baiat

| ExotiqueCocktail a răspuns:

Ar fi urat straight face