| ame93 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma imbrac pentru un majorat la cabana la munte? vreau sfaturi

Răspuns Câştigător
| simiiii a răspuns:

Bunakiss! Ce fain. Hmm presupun ca o sa fie frig.thinking Indiferent ca-i frig sau nu prea, manusile sunt un must have la munte. Din lana sau piele, scurte, 3 sau 2 in 1, ele vin in completarea celor mai chic outfituri de iarna. Ar trebui sa incerci sa iti iei niste cizme "serioase", solide, masive, aproape militaresti:
tocuri groase, talpi ortopedice, bot rotund masiv sau oval, inchideri prin sireturi si clapete - in variante de culori de la clasic (negru & maro), la
trasnite (galben, mov etc.). Ai putea incerca si niste cizme mai finutze, depinde pentru ce optezikiss. Probabil stii si tu ca designerii s-au indepartat de linia soft, feminina, a sezoanelor trecute,
alegand linii mai ferme... Ca sa te poti bucura de party din plin, ai nevoie de un pulover. In dungi, cu forme neregulate, XXL, cu gulere ample, cu broderii sau franjuri, totul tine de tine. Ia pe tine niste blugi normali sau taiatzi [ ca astia nu te lasha niciodata la greu ] un pulover ff fain si sweety sau o bluza mai finutza, adauga la tinuta si niste accesori, si o geaka din piele:X o sa fii perfectalaughing make-upul ti-l faci si tu. Te puup. Sper ca te-am ajutat. Distractzie placuta la majorat.batting eyelashes

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai ceva in care sa te simti tu bine si un pic mai saritor in ochii.
Poti folosi orice,de exemplu sa utilizezi o esarfa colorata pe post de curea,o bratara mai lata foarte culorata, margele ceva...
Nu trebuie neaparat asorte sau alte tampenii, trebuie doar sa te simti tu bine!happy
BaFTha~!

| KaTtY a răspuns:

Cu blugi albastri sau ce culoare ai
cu o bluzita mai lunga
si cizme fara toc ca sa fi mai lejera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar "trebuiiiii" sa te "imbraciiii" cu "haiiiine". "Intelegiii"?

| Ioanaaa22 a răspuns:

1.Pantaloni negri mulati ca cei de aici: http://www.google.ro/......tp?/imgres

2.o bluzita cam asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres

3.Peste bluzita o vesta ca asta: http://www.envy.ro/......Mango-9882

3.Si cizme cam asa : http://shopping.flu.ro/......schis.html

Sper ca te-am ajutat
Fundita;;)?

| ybroscarie a răspuns:

Fa o petrecere in pijamale cica ia-ti o pijama pe tine si du-te simplu ce atata bataie de cap cu alea alea cu nu stiu ce pantaloni mulati si chesti pijama in dungi laughingrolling on the floor sau patratele laughing ba nu una pink si esti ok:X